Vali Hüseyin Aksoy, Eskişehir’deki Okul Yöneticileriyle Buluştu - Eskişehir Balyoz Haber

Eskişehir Eğitim

Vali Hüseyin Aksoy, Eskişehir’deki Okul Yöneticileriyle Buluştu

Vali Hüseyin Aksoy, Eskişehir’deki Okul Yöneticileriyle Buluştu
Yayınlama: 6 Haziran 2024 Perşembe - 6.490
A+
A-

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Okul Müdürleri Koordinasyon Toplantısı" Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

Eskişehir'de yürütülen eğitim ve öğretim çalışmalarının değerlendirildiği ve "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" yeni müfredat tanıtımının yapıldığı toplantı, Vali Hüseyin Aksoy, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Vali Yardımcısı Salih Altun, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sinan Aydın, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri ile Eskişehir'deki okul ve kurum müdürlerinin katılımıyla düzenlendi.

2023-2024 Eğitim Öğretim döneminde yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda konuşan Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, çocuklarımızın okullara devamı, tarım işçilerinin çocuklarının eğitime katılması, sokakta dilendirilen çocukların eğitimlerine devam ettirilmesi ve okul ve çevrelerin güvenliği konularında şimdiye kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek önümüzdeki dönemlerde yapılması gerekenleri aktardı.Gönderen: journalBir Yorum Yazın
Bu habere yorumlar
Copyright © 2024