TV+ ile ESTܒde Açık Hava Sineması Keyfi - Eskişehir Balyoz Haber

Eskişehir Eğitim

TV+ ile ESTܒde Açık Hava Sineması Keyfi

TV+ ile ESTܒde Açık Hava Sineması Keyfi
Yayınlama: 1 Haziran 2024 Cumartesi - 3.524
A+
A-

Türkiye’nin süper içerik platformu TV+, mayıs ayı boyunca üniversite kampüslerine açık hava sinema keyfini taşımaya devam ediyor. Bu kapsamda Eskişehir Teknik Üniversitesi öğrencileri son dönemin en çok konuşulan filmlerinden “The Holdovers”ı izledi.

En iyi film ve dizilerle yıl boyu ekran tutkunlarının yanında olan TV+, mayıs ayı boyunca Türkiye’nin farklı bölgelerindeki üniversitelerde açık hava sinema etkinlikleri düzenliyor. TV+’ın programında yer alan Eskişehir Teknik Üniversitesi öğrencileri, 2023 yılının en çok konuşulan yapımları arasında yer alan Oscar ödüllü film “The Holdovers”ı izleme fırsatı buldu. Öğrenciler film keyfinin yanı sıra, Turkcell’in iç iletişim ve iş veren markası T.Life dünyasını da deneyimledi.

Samimi ve akıcı bir anlatım

Sinema dünyasında çarpıcı yapımlarıyla adından söz ettiren ve her yıl en iyi film kategorisinde bir aday çıkaran "Focus Features’ın yapımcılığını üstlendiği “The Holdovers”, samimi ve akıcı anlatımıyla öne çıkıyor. 96. Oscar Ödülleri'nde Da'Vine Joy Randolph’un muhteşem performansıyla “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü kazandığı “The Holdovers”, 1970 yılında geçen bir dönem filmi. Film, okul dışında bir hayatı olmayan bir öğretmen, sürekli sorun çıkaran bir öğrenci ve okulda görevli olan bir aşçının başından geçenleri anlatıyor. Gönderen: journalBir Yorum Yazın
Bu habere yorumlar
Copyright © 2024